Смачне вино по смачній ціні? Ласкаво Просимо до нашої мережі “Wine Point”

Нова мережа винних магазинів “Wine Point” розпочинає свою діяльність в Україні.

Перші магазини відкриваємо в Києві, райони Теремки-2, Крюковщина та Ірпінь.

Термін відкриття: жовтень - листопад 2018

Що пропонуємо:

Вина, шампанське та ігристі вина власного імпорту з Європи та Нового Світу, а саме з Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Німеччини, Австрії, Люксембургу, Австралії, Нової Зеландії, Чілі, Аргентини та Південної Африки.

Наша команда професіоналів власноруч обирає виноробів, дегустує та відбирає для України найсмачніші зразки найкращих вин світу тільки за приємною ціною!

Наші вина унікальні в Україні!

А також є окремий відділ з міцними напоями для тих, хто любить погарячіше: віскі, ром, коньяк, арманьяк, джин, текіла та все, що ви можете собі уявити з міцністю вище за 20%. Серед міцних напоїв також є багато цікавих позицій власного імпорту, вам сподобається!

Для пивоманів ми підготували кращі сорти пива з Чехії, Німеччини, Іспанії та найсмачніше українське пиво.

А також безалкогольні та слабоалкогольні напої, безліч смаколиків, антипасті, закуски та делікатеси до наших смачнющих напоїв.

А головне те, що наші професійні сомельє зможуть підібрати саме той напій який ви бажаєте та ще й байки вам розкажуть як і з чого він виробляється і з чим його краще коштувати!

Площа магазинів: 80-120 кв.м.

Розташування: спальні райони

Концепція магазинів:

«Магазин біля дому» , « Якісні вина по доступній ціні»

В найближчі декілька років планується відкриття магазинів Wine Point в містах-мільйониках України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів).

Запрошуємо вас у “Wine Point”, вас чекають тільки приємні та смачні сюрпризи!